פירוק שיתוף במקרקעין

מומחים בתביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, למשרדנו מאות לקוחות מרוצים וניסיון עצום בייצוג וטיפול בכל תחומי פירוק שיתוף בערכאות השיפוט השונות, בדגש על מקצועיות ללא פשרות, יחס אישי וליווי צמוד של הלקוח.

למשרדנו ידע, מומחיות וניסיון עשיר בפירוק שיתוף נכסים, ברכוש המשותף,  בדרך של רישום בית משותף, במקרקעין במושע, בחברת גוש חלקה, במקרקעין לא מוסדרים, במקרקעין משותפים עם  המדינה, עמידר רשות מקרקעי ישראל, רשם הבתים המשותפים ולשכת המקרקעין – טאבו.

לצד זאת למשרדנו ידע נצבר זה שנים רבות בטיפול בפירוק שותפות בין בני משפחה, בין בני זוג אחים, פירוק שיתוף במקרקעין בין יורשים או שותפים, הגשת תובענה לפירוק שיתוף לצורך מכירה מהירה של הנכס ומימושו בוודאי מצריכים ייצוג של עורך דין, מומחה בדיני מקרקעין שילוב עם עבודה קשה ובלתי מתפשרת, שימוש בטכניקות משפטיות מנצחות, יחד עם ניסיון מקצועי עצום ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד למשרדנו במשך למעלה מעשור יש כל הנדרש כדי להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.

משרדנו מתמחה בייצוג תובעים ונתבעים בהליכי פירוק שיתוף במקרקעין ובניהול תביעות מורכבות בענייני פירוק שיתוף וחלוקת רכוש בנכסים הכוללים נכסי נדל”ן פרטי ומסחרי, דירות מגורים ועוד.

כאשר נדרשים לפרק שיתוף בבית, בית עסק או חלקה משותפת – וכאשר ברוב המקרים השותפים הינם קרובי משפחה / שותפים עסקיים שהרגישו במשפחה / יורשים משמדובר בהליך מורכב וטעון, 

למרות המורכבות והמטען הרגשי הלא מבוטל – באמצעות טיפול מקצועי, בנחישות אך ברגישות, אפשר להגיע לתוצאות טובות, בזמן קצר יחסית וללא הליך משפטי ארוך.

ובמיוחד כשתביעות פירוק שיתוף כוללות בחובן ידע וניסיון מעמיק במגוון תחומי משפט רבים ומגוונים, כמו גם אך לא רק בדיני הקניין, החוזים, התכנון והבניה ולעיתים אף בדיני משפחה.

חשוב להקפיד לבחור בייצוג הנכון בתחום בעלי הניסיון הרב ביותר.

שירות מקצועי, חסכוני ומהיר – הגשת תביעה בתוך 24 שעות ; מחירים הוגנים ופריסת תשלומים .

מוזמנים ליצור קשר לכל שאלה בנושא

זמיניםגם
ניתןלסמס
פרטים
עדיףבמייל