משפחה

?מתגרשים

רבים מאמינים כי גירושין, הוא נקודת פתיחה למלחמה בין הצדדים. אנו מאמינים כי מלחמה אינה טובה ועל כן, רצוי להגיע לפתרון הטוב ביותר. קיימות דרכים רבות להגיע להסכם גירושין ואנו מציעים לכם להקשיב ללב שלכם ולקחת את הייעוץ המקצועי ביותר. למה להקשיב ללב? כי כל מי ששוקל גירושין, נוטה להתייעץ עם חברים וקרובי משפחה. רוב היועצים יפעלו ממקום של דאגה ורגש. רוב עורכי הדין בתחום יציעו “לצאת למלחמה”. אולם עורך דין טוב, יבקש להבין את “תמונת המלחמה” וללמוד את פרטיה, גם בכדי ללמוד מיהו הצד מולו פועלים, בכדי לדעת כיצד להגיע לפתרון המתאים ביותר. מי שלחם יודע, ניצחונות קטנים בקרב מסייעים לניצחון במלחמה. קשה באימונים קל בקרב !

דרכים רבות להתגרש

יש זוגות שיעדיפו להתדיין בבית המשפט. יש שיעדיפו תהליך של גישור. יש שיבחרו בשיחה חופשית אצל פסיכולוג או יועצת נישואין ויהיו מי שיבחרו בהליך בוררות לקראת הסכם גירושין. בכדי להחליט מהו הצעד הטוב ביותר עבורך, רצוי להסתייע במומחים ובידע שיובילו אתכם ליישום הדרך הנכונה עבורכם. אנו מאמינים בפתרון כלל מערכתי – אישי, משפטי וכלכלי.

הדרך שלך להתגרש

עדיין ניתן לאחות את הקרעים, או שחייבים להפרד? האם יתאים לכם תהליך של גישור או ייצוג בבתי משפט בהסכם הגירושין? האם מי מבני המשפחה זקוק לתמיכה טיפולית? כיצד להגיע להסכמה עם בן הזוג? איך דואגים לילדים. מהן משמעויות השינוי מבחינה כלכלית ופיננסית. כיצד להקטין התנגדויות.

לפרנס עורכי דין

אין כל סיבה להחריב את הבית, במסגרת מאבקי גירושין. המאבקים המתישים גוזלים זמן וכסף לכל הצדדים וההרס שהם מותירים, אינו משנה בהכרח את החלטות בית המשפט. לרוב, עורכי הדין מתפרנסים מהסכסוך ואילו בני הזוג וילדיהם, עוזרים לעורך הדין, רעייתו וילדיהם. אנו מאמינים כי מה שטוב ללקוח, טוב לעורך הדין שלו. הצוות המקצועי שלנו יעשה את מלוא המאמצים לחסוך מזמנכם, לקצר את ההליכים ולמנוע מכם הוצאות כספיות מיותרות.

לעשות טוב למשפחה

לא תמיד אפשרי, אבל שווה לנסות. אנו מאמינים כי לא כל מקרה חייב להגיע לערכאות משפטיות. כשאנו מצוידים בידע ובמומחיות בדיני משפחה וביכולת טיפולית, ניתן להוביל את המשפחה לפתרון מתאים בהסכם גירושין, בכאב מינימלי.

:אנו כאן כדי לשרתך גם במגוון מהנושאים הבאים

מזונות אישה או מזונות ילדים

משמורת ילדים \ הסדרי ראייה

חלוקת רכוש בין זוגות נשואים וידועים בציבור

הסכמי ממון

הסכמי גירושין

התרת נישואין אזרחיים

צוואות

ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה

ייצוג בבית הדין הרבני 

הסכמי מכר או מתנה

שינוי שם או גיל 

סכסוכים משפחתיים

עו”ס לסדרי דין

מחלקות רווחה

יחידת הקשר שליד בית המשפט

תיאום הורי

מסוגלות הורית

משטרה וחקירות ילדים / בגידות

טובת הילד

אנשי מקצוע ותיקים ומוערכים בתחום

יעוץ אישי, מקצועי ודיסקרטי 24 שעות ביממה

את/ה לא לבד. משרדנו ערוך לסייע לך במקצועיות, יסודיות ויצירתיות על פני כל שעות היממה. הפניה אינה כרוכה בהתחייבות כל שהיא מצידך

סודיות מלאה מובטחת

זמיניםגם
ניתןלסמס
פרטים
עדיףבמייל