מקרקעין

רגע לפני חתימה על חוזה קניה או מכירה חשוב לחשוב טוב, רגע לפני עסקת חייכם, האם בדקתם הכל? קניה או מכירה של נכס כרוכה בסכנות רבות. השאירו זאת לאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים:
משרד עורכי דין שי עובד יעוץ , ייצוג, ליווי וכל מה שצריך כדי לשמור על האינטרס שלכם משרדנו מעניק משך יותר עשור מגוון שירותים דרושים והכרחיים, ומהווה בית קורת גג אחת להצלחה בכל הקשור עם הליכי קניה ו/או מכירה של נכסים, הכל ביעילות ובנינוחות המעניקה לכם שקט נפשי ובטחון אישי ומקצועי בעסקה החשובה לכם בחייכם

צוות המומחים במשרדנו עומד לרשותכם ויכול לתת מענה בכל הדרוש לכם:
• בדיקות יסודיות לגבי הנכס, בכל רשות נדרשת כדוגמא: טאבו, עירייה, וועדות לתכנון ובניה, חברות משכנות, עמידר, עמיגור ורשות מקרקעי ישראל.
• במשך השנים והניסיון הנצבר עומדים לרשותכם שפע עצות לבדיקת איכות הנכס וסביבתו, עוד בטרם חתימת הסכם הרכישה, ליקויי בניה, מטרדים סביבתיים, קירבה למוסדות ציבור, קווי תחבורה גני משחקים ועוד.
• עריכת חוזה מכר בדגש על הפרטים הקטנים ביותר, ניהול מו"מ, שקוף יעיל ואיכותי למקסום האינטרסים שלכם הינם בראש סדר עדיפותנו והכל בסביבת עבודה עסקית ונעימה עם הצד השני.
אם תרצו תוכלו תמיד להיעזר בשותפינו העסקיים – מומחים עתירי ידע וניסיון בתחום ייעוץ משכנתאות, שמאי מקרקעין המקובלים על כל הבנקים בישראל, אשר יספקו הערכה מקצועית ומדויקת של העסקה ואפשרויות מימושה.

עו"ד, שי עובד מומחה בתחום המקרקעין
משמש סגן יו"ר 2 ועדות ארציות בלשכת עורכי הדין, חבר בה משנת 2007,
מנכ"ל רשות מקומית בעברו ומומחה בניהול מו"מ ובסגירת עסקאות מכר/רכישה והליכי תמ"א 38.